Strona główna

NABÓR NA KIERUNEK HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA TRWA!!!

 

Szkoła medyczna w Szczecinie

 

Witamy na stronie internetowej Dental Service!

Jesteśmy Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium Medycznym, zajmującym się kształceniem osób zainteresowanych pracą w zawodach medycznych i stomatologicznych.

Oferta naszego studium medycznego obejmuje organizację kursów dla asystentek stomatologicznych i higienistek stomatologicznych. Prowadzimy kursy pozwalające zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodów technika dentystycznego, technika farmaceutycznego oraz technika sterylizacji medycznej. Przygotowujemy do pracy w zawodach związanych z opieką społeczną – kształcimy na kierunkach opiekun medyczny, opiekun osoby starszej oraz opiekunka dziecięca.

 

Seminaria dla stomatologów oraz szkolenia dla personelu medycznego

 

Chcąc zapewnić pracownikom branży medycznej możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, organizujemy seminaria dla stomatologów oraz szkolenia dla personelu medycznego średniego szczebla. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą kształcenia!

ROZPOCZYNAMY NABÓR DO SZKOŁY NA SEMESTR I ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Ostateczny termin złożenia dokumentów upływa z dniem 15.09.2023 r. - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Technik farmaceutyczny

farmacja

Spełnij swe marzenie i dołącz do grona wykwalifikowanych farmaceutów. Zdobądź zawód medyczny cieszący się zaufaniem społecznym, dobrą opinią publiczną, dający duże perspektywy zawodowe oraz satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej...

 

Technik dentystyczny

zęby

Protetyka, ortodoncja to tylko nieliczne z obszarów, w których możesz się wyspecjalizować zdobywając zawód technik dentystyczny. Pozyskasz wiedzę i umiejętności, które poprzez współpracę z lekarzem stomatologiem, zaowocują znaczną poprawą komfortu życia pacjenta.

Czytaj więcej...

 

 

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu stomatologicznego i stać się jego ważnym ogniwem, asystowaćlekarzowi w zabiegach, organizować wspólną pracę i koordynować działania - nie wahaj się! To wszystko możesz osiągnąć w 1 rok.

Czytaj więcej...

 

 

Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologicznaRozpocznij swoją przygodę z ciekawym i odpowiedzialnym zawodem, który pozwoli Ci na realizowanie tych marzeń! Marzy Ci się samodzielna praca z pacjentem? Chcesz promować zdrowie i mieć wpływ na profilaktykę stanu higieny jamy ustnej naszego społeczeństwa?

Czytaj więcej...

 

 

Technik sterylizacji medycznej

technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej przygotowany jest do samodzielnego wykonywania procesów związanych z dezynfekcją i sterylizacją, obejmujących także czynności wytwórcze procesu sterylnego.

Czytaj więcej...

 

Nasza lokalizacja

mapa

Kontakt

Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie
ul. Niedziałkowskiego 25, 

71-410 Szczecin

tel.: 91 4 33 58 24,
tel./fax.: 91 4 55 41 32
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/dental.szczecin

Centrum Kształcenia