Centrum kształcenia

Szkolenia dla stomatologów i lekarzy – centrum kształcenia

CENTRUM KSZTAŁCENIADental Service Sp. z o.o. w Szczecinie, zarejestrowane w Urzędzie Miejskim pod numerem WESiT - I - 4332/255/99, zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń i kursów mających na celu uzyskanie i uzupełnienie kwalifikacji zawodowych z określonych dziedzin medycyny. Proponuje szkolenia i seminaria dla stomatologów oraz kursy dla lekarzy.

Centrum Kształcenia oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług z zakresu:
 • organizacji kursów i seminariów dla lekarzy stomatologów i personelu średniego medycznego
 • szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe lekarzy stomatologów
 • szkoleń i kursów w oparciu o jakość usług medycznych
 • obsługi procesów wdrożeniowych Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000


 • Posiadamy bazę szkoleniową w postaci:
 • sal wykładowych
 • sprzętu audiowizualnego
 • warsztatu szkolnego - NZOZ Poradnia Stomatologiczna, wyposażonego w 6 nowoczesnych unitów stomatologicznych firmy Kavo
 • pracowni zawodowych - protetycznej i farmaceutycznej
 • wyspecjalizowanej kadry szkoleniowej
 •  specjalizujemy się w doradztwie, opracowaniu i wdrożeniach systemu zarządzania jakością wg Normy ISO 9001:2000 w firmach z branży medycyny ogólnej i stomatologii.

 

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Technik farmaceutyczny

farmacja

Spełnij swe marzenie i dołącz do grona wykwalifikowanych farmaceutów. Zdobądź zawód medyczny cieszący się zaufaniem społecznym, dobrą opinią publiczną, dający duże perspektywy zawodowe oraz satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej...

 

Technik dentystyczny

zęby

Protetyka, ortodoncja to tylko nieliczne z obszarów, w których możesz się wyspecjalizować zdobywając zawód technik dentystyczny. Pozyskasz wiedzę i umiejętności, które poprzez współpracę z lekarzem stomatologiem, zaowocują znaczną poprawą komfortu życia pacjenta.

Czytaj więcej...

 

 

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu stomatologicznego i stać się jego ważnym ogniwem, asystowaćlekarzowi w zabiegach, organizować wspólną pracę i koordynować działania - nie wahaj się! To wszystko możesz osiągnąć w 1 rok.

Czytaj więcej...

 

 

Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologicznaRozpocznij swoją przygodę z ciekawym i odpowiedzialnym zawodem, który pozwoli Ci na realizowanie tych marzeń! Marzy Ci się samodzielna praca z pacjentem? Chcesz promować zdrowie i mieć wpływ na profilaktykę stanu higieny jamy ustnej naszego społeczeństwa?

Czytaj więcej...

 

 

Technik sterylizacji medycznej

technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej przygotowany jest do samodzielnego wykonywania procesów związanych z dezynfekcją i sterylizacją, obejmujących także czynności wytwórcze procesu sterylnego.

Czytaj więcej...

 

Nasza lokalizacja

mapa

Kontakt

Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie
ul. Niedziałkowskiego 25, 

71-410 Szczecin

tel.: 91 4 33 58 24,
tel./fax.: 91 4 55 41 32
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/dental.szczecin

Centrum Kształcenia