Aktualności

W dniu 2 grudnia 2023 r. w Dental Service w godz. 9–18 specjalnie dla kobiet dostępne będą usługi:

  • pakiety higienizacji 5 w 1 (przegląd, skaling, piaskowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny) w promocyjnej cenie 259 zł (dochód przekażemy na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych)
  • konsultacje z fizjoterapeutką twarzowo-szczękową,
  • bezpłatna analiza składu ciała i konsultacja z dietetyczką,
  • bezpłatna analiza stanu skóry twarzy i dobór odpowiednich kosmetyków,
  • bezpłatna konsultacja z wizażystką pt. „makijaż, który daje mi radość”,
  • wykład lek. stom. Aleksandry Nagay, godz. 11 pt. Od siekacza do Achillesa, czyli co było pierwsze, jajko czy kura? Opowieść o fascynujących połączeniach w naszym ciele i o tym, jak można je wykorzystać, aby zadbać o zdrowie
  • zajęcia z metod oddychania wpływających na dobrostan człowieka prowadzone przez Natalię Woronowicz. 

Celem projektu jest dostarczenie kobietom poczucia radości, spełnienia i zadbania o własne zdrowie i urodę w okresie przedświątecznym. Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na paczki dla rodzin będących pod opieką Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Dla uczestniczek projektu planowane są upominki, zdrowy poczęstunek i kącik brzdąca, w którym na czas atrakcji będą mogły pod opieką pozostawić swoje dzieci.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować godzinę usługi, jeśli nie jest podana.

wypełnij formularz

 Szkoła medyczna w Szczecinie

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Technik farmaceutyczny

farmacja

Spełnij swe marzenie i dołącz do grona wykwalifikowanych farmaceutów. Zdobądź zawód medyczny cieszący się zaufaniem społecznym, dobrą opinią publiczną, dający duże perspektywy zawodowe oraz satysfakcję osobistą.

Czytaj więcej...

 

Technik dentystyczny

zęby

Protetyka, ortodoncja to tylko nieliczne z obszarów, w których możesz się wyspecjalizować zdobywając zawód technik dentystyczny. Pozyskasz wiedzę i umiejętności, które poprzez współpracę z lekarzem stomatologiem, zaowocują znaczną poprawą komfortu życia pacjenta.

Czytaj więcej...

 

 

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu stomatologicznego i stać się jego ważnym ogniwem, asystowaćlekarzowi w zabiegach, organizować wspólną pracę i koordynować działania - nie wahaj się! To wszystko możesz osiągnąć w 1 rok.

Czytaj więcej...

 

 

Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologicznaRozpocznij swoją przygodę z ciekawym i odpowiedzialnym zawodem, który pozwoli Ci na realizowanie tych marzeń! Marzy Ci się samodzielna praca z pacjentem? Chcesz promować zdrowie i mieć wpływ na profilaktykę stanu higieny jamy ustnej naszego społeczeństwa?

Czytaj więcej...

 

 

Technik sterylizacji medycznej

technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej przygotowany jest do samodzielnego wykonywania procesów związanych z dezynfekcją i sterylizacją, obejmujących także czynności wytwórcze procesu sterylnego.

Czytaj więcej...

 

Nasza lokalizacja

mapa

Kontakt

Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie
ul. Niedziałkowskiego 25, 

71-410 Szczecin

tel.: 91 4 33 58 24,
tel./fax.: 91 4 55 41 32
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/dental.szczecin

Centrum Kształcenia